dla_lekarzy
dla_pacjentow
FORDENT Bartosz Suliborski
1 2 3 4

Innowacyjne technologie

Innowacyjne usługi świadczone w gabinecie FORDENT:

 

  1. Diagnostyka zaburzeń czynnościowych narządu żucia i bólów głowy.

   Obecnie do pomiarów zwarcia i siły żucia stosuje się woskowe rejestraty zwarciowe, na bazie których oprawiane są modele gipsowe zębów. Innowacja w tej dziedzinie polega na zastosowaniu systemu do komputerowej analizy i rejestracji zgryzu     T-Scan oraz elektromiografu EMG, które służą do elektronicznej rejestracji i analizy siły kontaktów zwarciowych oraz napięcia poszczególnych mięsni układu ruchowego narządu żucia.

    

  2. Protetyka

   Innowacje z zakresu protetyki polegają na zastosowaniu wewnątrzustnego skanera Trios 3Shape, służącego do cyfrowego obrazowania pola protetycznego. Do doboru koloru służy spektrofotometr. Urządzenie do ultradźwiękowej preparacji stopnia umożliwia precyzyjne dopracowanie marginesu preparacji nawet w trudnodostępnych okolicach poddziąsłowych.

    

  3. Chirurgia stomatologiczna

   Innowacje z zakresu chirurgii polegają na zastosowaniu piezoelektrycznego urządzenia do cięcia kości Piezosurgery oraz hydrofotonowego lasera Waterlase. Technologie te pozwalają na atraumatyczne przeprowadzenie zabiegów, przyspieszają gojenie oraz minimalizują efekty uboczne takie jak obrzęki i ból.   

    

  4. Stomatologia zachowawcza

   Innowacje z zakresu stomatologii zachowawczej polegają na zastosowaniu hydrofotonowego lasera Waterlase do opracowania ubytków i leczenia kanałowego. Lampa Beyond Polus umożliwia skutecze i bezpieczne wybielania zębów, system znieczulania The Wand zapewnia bezbolesne podawanie środków znieczulających. Cyfrowy aparat pantomograficzny oraz radiowizjografia zapewniają precyzyjna diagnostyke radiologiczną, konieczną do stomatologii zachowawczej, protetyki oraz chirurgii.

FORDENT Bartosz Suliborski | ul. Jana 14a 91-350 Łódź | 698 745 910 | fordent.suliborski@gmail.com
Copyright © 2024 FORDENT
Wykonanie: Phetrak Internet Technologies