dla_lekarzy
dla_pacjentow
FORDENT Bartosz Suliborski
1 2 3 4

Oferowane usługi stomatologiczne

W naszym gabinecie świadczymy usługi ogólnostomatologiczne, jak również z zakresu periodontologii, protetyki oraz stomatologii estetycznej. Pacjenci szukający w Łodzi dentysty mogą więc zgłosić się do nas z różnymi problemami w obrębie jamy ustnej.

Laserowe leczenie zębów
Obejmuje zarówno leczenie próchnicy, jak również chorób miazgi, czy paradontozy. Laserowe leczenie zębów pozwala na mikroinwazyjne cięcie tkanek twardych i miękkich bez konieczności stosowania znieczulenia.

Periodontologia
Zabiegi, które wykonuje nasz periodontolog, obejmują plastykę przyzębia i dziąseł, wydłużanie koron oraz zabiegi kiretażu zamkniętego i otwartego stosowane w przypadku paradontozy.

Wybielanie zębów
Stomatologia estetyczna w naszym gabinecie to przede wszystkim gabinetowe wybielanie zębów, także tych martwych, przy pomocy lampy BEYOND Polus.

Licówki
Naszym pacjentom zakładamy licówki porcelanowe oraz kompozytowe w ramach działań protetycznych, jak i z zakresu stomatologii estetycznej.

Implanty zębów
Zabiegi implantologiczne przeprowadzane przez lekarzy FORDENT obejmują uzupełnianie pojedynczych, jak i wielu ubytków. Naszym pacjentom proponujemy implanty zębów Biomet 3i wraz z możliwością skorzystania z wirtualnego planowania leczenia.

FORDENT Bartosz Suliborski | ul. Jana 14a 91-350 Łódź | 698 745 910 | fordent.suliborski@gmail.com
Copyright © 2023 FORDENT
Wykonanie: Phetrak Internet Technologies